Life in New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in New York City

Life in New York City
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Aaron A. Stankovich

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Aaron A. Stankovich  Empty
TémanyitásTárgy: Aaron A. Stankovich    Aaron A. Stankovich  EmptyVas. Márc. 04, 2012 3:27 am

Aaron A. Stankovich  Christopher_Chace_Crawford_by_guadaglupa

♦ Aaron Alexander Stankovich ♦

♦ ♦ 20 ♦ ♦ ♦ '92 március 2. ♦ ♦ ♦ Queens - Long Island ♦ ♦ ♦ Dirty bad boy ♦ ♦

Az életem ~ avagy, egy drogdíler pályafutása:

Aaron Alexander Stankovich… Ismerős a név? Nem? Elárulom Igor Sztevanovitj fia vagyok… Igen, azé az Igor-é, aki maga a legnagyobb orosz, Amerika történelmében. ’92-ben születtem még Moszkvában. Anyámat érdekes mód sosem ismertem, de nem mintha nagy szükségem lett volna rá. Dúsgazdagok vagyunk, apám a leggazdagabb volt Oroszországban, ameddig persze el nem jöttünk onnan. De ő sem foglalkozott sokat velem, mindig dadákra, vagy ilyenekre bíztak, akik persze nem voltak nehéz falatok, számomra, hiszen mindegyiket idegileg kikészítettem, így hamar fordultak nálunk. Már kisebb koromban sem voltam jó gyerek, nem igazán voltak barátaim, hiszen apám otthon taníttatott mindig, így történt, hogy mindent otthon végeztem, az óvodától kezdve általánosig, egyetemet is végeztem, bár arra nem tudom miért lett akkora nagy szükség, hiszen nem abban dolgozom, ami a tényleges szakmám /könyvelő/.

8 évesen, 2000ben költöztünk az Államokba, pontosabban New Yorkba, Queens-be. Itt nevelkedtem tovább, egy mondhatni elég nagy házban. Itt is ugyan úgy, mint Moszkvában, dadusok, tanárok, meg mindenki más nevelt, hiszen apám nem ért rám, mert producerkedésbe kezdett. Aztán, ezt, 7 év múlva meguntam, kértem… Pontosabban vettem a számlájáról egy adag pénzt, és elmentem. Vettem egy lakást, és gimnáziumba kezdtem járni. Persze, itt utolért a rossz, rászoktam a cigire, a piára. Szóval a négy év gimnáziumot –nem annyira intenzíven-, de végigpiáltam. Örülök, hogy le tudtam tenni úgy a piát, és most csak egy-egy bulin nyúlok már hozzá, nem minden nap. Még midnig jártak fel nők hozzám, de már nem azért, hogy neveljenek, sokkal inkább, azért, hogy meghúzzam őket. Szerintem minden 16 éves srácot érdekelnek a nők, én így voltam ezzel.

Aztán amint leérettségiztem egyetemre is jártam, és könyvelő lettem. De mivel még mindig maradt a megtakarított pénzemből, ezért nyitottam egy bárt a Queensen. Ez mellett még néha drogdíler is vagyok, de tervezem kiszállni, úgy, hogy megmaradjak. Nem titkolom, a Queens-i droghálózat meghatározó tagja már 20 évesen is én vagyok, de egyenlőre még nem tudom, hogy hogyan intézzem, hogy kiszálljak.

Jellem ~ avagy milyen is egy fél orosz szépfiú belülről:


Mint egy vérbeli orosz. Hiszen hideg vagyok, és néha szarkasztikus is, meg, gonosz és gúnyos is. De tudok kedves is lenni, szóval ha a bizalmamba férkőzöl, akkor kedves vagyok, és udvarias. Persze, vannak olyan dolgok, amiket nem tűrök el, ha kioktatnak, de nem baj… Szerintem, bírni fogsz, mert ha nem, akkor sajnos megbánod. Nem vagyok jó ellenségnek, hát mindenképpen jóban leszel velem.

De tudok lehengerlő is lenni… Pláne ha csaj vagy, hiszen akkor bármit megteszek, hogy az enyém legyél, akár egy éjszakára. És hidd el, a végén még te is akarni fogod. Megvannak a módszereim, tudok kényszeríteni, de máshogy is tudom intézni a dolgaimat kérlek alássan, akkor is le fogsz feküdni velem, ha eleinte utálsz. Megnyerő mosolyom van, és a modorom is tud változni annyit, hogy lefeküdj velem. Csak egy alkalomra kellesz, ne is remélj többet.

Kinézet ~ avagy milyen is egy fél orosz macsó kívülről:


Közel 186 centi vagyok, rendkívül izmos. Orosz származásom ellenére napbarnított bőröm van, talán annak köszönhetem hogy sokat járok Floridába. Szóval, a bőrömnél tartottam, ami napbarnított, pluszban a hajam világosbarna, és rendezetlenül van a fejemen, hol így, hol úgy. Arcom mindig borostás, és szememen legtöbbször napszemüveg látható. Egyébként a szemem szürkéskék és mindig kifejezéstelenség árad belőle. Hátamon tetoválások húzódnak, különböző ősi törzsi motívumokkal, és jobb csuklómon körbe ez a felirat áll: „Live to win, till’ you die”


♦ ♦ Play by - Chace Crawford ♦ ♦


A hozzászólást Aaron A. Stankovich összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 05, 2012 5:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aaron A. Stankovich  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron A. Stankovich    Aaron A. Stankovich  EmptyHétf. Márc. 05, 2012 5:53 am

Elkészültem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 289
Points : 438
Tartózkodási hely : A monitor mögött

Aaron A. Stankovich  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron A. Stankovich    Aaron A. Stankovich  EmptyHétf. Márc. 05, 2012 7:41 am

Izgalmas előtörténet, izgalmas személyiség!

Elfogadva! Smile

----------

Jó Játékot!

Admin
Vissza az elejére Go down
http://newyork.ohmyforum.net
Ajánlott tartalom





Aaron A. Stankovich  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron A. Stankovich    Aaron A. Stankovich  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aaron A. Stankovich
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in New York City :: Our world! :: Hírek és Kérdések :: Archívum-
Ugrás: