Life in New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in New York City

Life in New York City
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Charlotte Clarkson

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Charlotte Clarkson Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Clarkson   Charlotte Clarkson EmptyHétf. Márc. 12, 2012 2:06 pm

Charlotte Clarkson SC-stefan-and-caroline-16030890-400-190
♥ Charlotte Cassandra Clarkson ♥

♥ ♥ 20 ♥ ♥ ♥ 1991. December. 10. ♥ ♥ ♥ Manhattan - Hell’s Kitchen ♥ ♥ ♥ Blond Sexy Bitch ♥ ♥

A szépségem páratlan. Szőke göndör hullámos hajzuhatag árnyékolja be az egész hátamat. a bájos, igéző gesztenyebarna szemeimmel vonzok mindenkit magamhoz. Kecses, szexi léptekkel vonulok végig egy úton. Magabiztos, okos, néha szeleburdi és ellenséges. Hamar megnyílok bárkinek, de könnyen csalódok. Rideg, és önfejű is vagyok egyben. Lázadó típus vagyok aki mindig mindent megkap, csak kérnie kell. Nem szeretem a szabályokat, inkább megszegem őket. Tapintatosnak nem mondanám magamat, csak ha egy helyzet arra kényszerít. Szenvedélyes, érzéki, s vad a természetem. Imádom a férfiakat, könnyen elcsábítom őket, de inkább csak játszadozom velük.

New York-ban láttam meg a napvilágot a helyi kórházban. Az apámról nem sok emlékem van, mert ő elhagyott engem, meg anyámat 10 éves kóromban. Sosem kaptam tőle levelet, vagy bármit ami azt jelentené, hogy számítok neki. Nagyon fájt, hogy lelépett, ezért elhitettem magamban, hogy meghalt. Így könnyebb volt elviselni, hogy nincsen velünk. Az anyámmal a viszonyom elég viharos volt mindig is. Hol kedvesen bántunk egymással - hol pedig bántottuk egymást. De a lényeg, hogy ő az anyám, s szeretem őt. Ő volt nekem már csak a családomból. Rengeteg barátom volt az iskolában, volt aki látszat barát, de volt olyan akit közel engedtem magamhoz, és tűzbe is tettem volna értük a kezem. Ez ritka volt persze. Az iskola remekül ment, okos voltam, de nem szerettem iskolába járni. Emiatt is nem törődtem a jegyeimmel. Legtöbbször ez volt a vita tárgya anyám és köztem. Rengeteg pasim volt már annak ellenére, hogy fiatal vagyok. Viszont egy rossz emlékem miatt nem bízok meg a férfiakban, s nem hagyom, hogy játszanak velem, mint egy babával, így fordítva teszem. Nem adok lehetőséget a szerelemre!Apám felbukkant újra, mintha misem történt volna. Beköltözött a házunkba, az életünkbe, s úgy tesz mintha le sem lépett volna hosszú évekre. Megtartottam vele a távolságot, utáltam. Ő mióta visszajött, megszabta mit tegyek, szabályokat állított fel nekem. Ez az amit megvettek tiszta szívemből. Úgy, hogy cselhez folyamodtam. Apámnak volt egy jó barátja aki bár fiatalabb volt nála annál inkább szexisebb. Eldöntöttem kikezdek vele, miért is ne esne bele ő is a csapdámba. elcsábítottam a fortélyaimmal. Nem telt el sok idő s már az ágyamban volt. Viszont a saját csapdám ejtett rabul. Túl sok időt töltöttem vele, vonzott, túl szenvedélyes volt. Bár nem vallottam be magamnak, de beleszerettem. Kikötöttük csak szex lesz, de így is túllőttem a célon. Minden jó volt, már a bosszúmat is elfelejtettem mikor apám rajta kapott minket. Damien nem hitte el, hogy ez nem volt szándékos. Megtudta, hogy bosszúból csináltam az egészet. Ezt az egészet nem akartam így. Bűntudatom volt, szenvedtem belülről, mintha valami mardosná a szívemet. De bele kellett törődnöm, hogy elveszítettem őt.
Egy hosszú éjszakai buli után láttam meg egy napra rá, hogy egy csajjal van. Ekkor eltört bennem valami... ő vert át engem, megvetettem, s utáltam az egész világot. Megváltoztam, rideg voltam mindenkivel... kivétel a barátaimmal, s az anyámmal. Szenvedtem keservesen, de el kellett viselnem, magam miatt legalább. A szívem darabokra tőrt, az meg csak nehezítette, hogy Damien folyton más nőkkel volt, míg közben próbált bocsánatot kérni, udvarolgatott, meg megpróbált elcsábítani. Természetesen megmaradtam rideg jéghercegnőnek.
♥ ♥ Play by - Candice Accola ♥ ♥
Vissza az elejére Go down
Megan Wallis
Manhattan - Upper East Side
Manhattan - Upper East Side
Megan Wallis


Hozzászólások száma : 48
Points : 18
Kor : 31
Tartózkodási hely : New York - Manhattan

Charlotte Clarkson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte Clarkson   Charlotte Clarkson EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 2:21 am

Gyerünk szöszke, mutassuk meg a szemétládáknak, hogy mi igen is erősek vagyunk! Sorstárs.
Elfogadva!

Jó Játékot!

-----

Megan W.
Vissza az elejére Go down
 
Charlotte Clarkson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in New York City :: Our world! :: Hírek és Kérdések :: Archívum-
Ugrás: