Life in New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in New York City

Life in New York City
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Scorpius Hemsworth

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Scorpius Hemsworth Empty
TémanyitásTárgy: Scorpius Hemsworth   Scorpius Hemsworth EmptyKedd Márc. 13, 2012 7:51 am

Scorpius Hemsworth Tumblr_lvho33gDQC1qc77l9o1_500
♦ SCORPIUS fucking HEMSWORTH ♦

♦ ♦ 22 ♦ ♦ ♦ 1989.09.14 ♦ ♦ ♦ Bronx -Belmont ♦ ♦ ♦ who gives a fuck ? ♦ ♦

.Egyszer volt, hol nem volt , az üveghegyeken túl 1989.09.14-én valahol Amszterdam egyik kórházában felüvöltött bársonyos hangján az ifjú Scorpius Hemsworth, a második férfiállata a fiatal Hemsworth házaspárnak. Mert Max Hemsworth volt olyan pofátlan, hogy kis geci létére megelőzött és három évvel hamarabb pottyant ki anyuból. Még jó, hogy nálunk nem veszik komolyan, azt, hogy az első fiúé az apai áldás. Bár ha ez így lenne, akkor meg lennék olyan faszagyreek mint Jákob volt és lefizetném Maxet, mint Ézsaut , csak nem juhokkal hanem nőkkel. Ilyen egyszerű. Mert én mindig meg kapom azt amit akarok....


Alice needs drugs to go Wonderland avagy hogyan került egy boxer Scorpius Hemsworth tangagyűjteményébe ?

Hát ha Alicenak nincs is szüksége rá, nekem biztos, hogy van. Hogy miért ? Mert utálom a nyulakat. Így előbb lőttem volna le azt az órás, pattogó, fehér szőrcsomót, minthogy követtem volna a lyukba. De nem vagyok állatgyilkos. Csak a nyulakat nem bírom, meg a patkányokat. A kígyókat például kimondottan szeretem. De most ne térjünk el a tárgytól, miszerint éppen szívom azt az elképesztően fantasztikus füves cigit az egyik sikátorban, Christian barátom társaságában. Nagy este elé nézünk. Alice Menson 18. születésnapi bulija, a saját házukban, rengeteg piával, elvileg szülők nélkül. A lehetőség adott. A fogadás megkötve. Amelyikőnk kevesebb női alsóneműt szerez sétálhat meztelen a Time Squaren. Ami egész vicces lehet, de valahogy mégis kellemetlen érzés fog el, amikor elképzelem. Félreértés ne essék, nem azért mert szégyenlem az adottságaimat. Meg kell hagyni a Mindenható igencsak kegyes volt velem. Száznyolcvanhét centiméter gyönyör, világos barna kócos hajzuhataggal , zöldeskék igéző szemekkel, szálkás izomzattal és ama különleges képességgel, hogy egyetlen pillantással megnedvesítem még a levegőt is. Szóval vonzom a nőket.
Az egész este remekül kezdődött. Miután kellőképp beszívtunk, loptunk a közeli kisboltból egy elképesztően olcsó vodkát meg egy nyalókát és beállítottunk a házibuliba, ami akkorra már réges-rég elkezdődött. Teljes mértékben olyan volt az egész, mintha belecsöppentünk volna a Skinsbe. Nem volt olyan sarok, ahol éppen ne kavart volna valaki és a nappaliban az asztalon valami gyanús külsejű fehér port szívtak fel az orrukba az emberek. Gondolom nem porcukor volt. Az útjaink elváltak, drága barátommal, mindketten azon voltunk, hogy a másik előtt teljesítsük a feladatot.

Vicki Merton - pipa. jó mondjuk nem teljesen húztam meg csak félig. fekete tanga.
Amber Holt - pipa. azok a szájak tényleg sok mindenre képesek. rózsaszín tanga.
Kelly ???? - pipa. jó segg, szar teljesítmény. kék francia.
szőke lány, piros ruhában - nem részletezem. gepárd mintás tanga.
Anna nyasgem - ????? tundrabugyi,dzsungelhős.


A megrázó Anna nyasgem élmény után, valami finomabb húsra kellett vadásznom. Sokkal finomabbra. Ekkor akadt meg a szemem a szülinaposon. VAgy öt percig bámultam, ahogy rázza magát és szinte mindene ki van a kis fekete minijéből. Vöröses haj, telt idomok, formás segg ... Mi kell még ? Nem gondolkozok sokáig, inkább cselekszem. Egy pillanat múlva már azon kapom magam, hogy a falnak döntve falom a száját, kezeim pedig a ruhája alatt matatnak. Hm, remek. Ilyenkor beszívva valahogy minden felgyorsul és egybefolyik.
Milyen kis édes, lányos szobája van. Ezt azonnal megállapítom, amikor felkapcsolja az egyik kis éjjeli lámpáját. De nem marad sok időm gyönyörködni a szoba berendezéseiben, pedig igencsak csábít az az öltöztető baba, amin valami piros ruhaköltemény van. Bumm. Az ágy kényelmes és az egész lepedőnek olyan kiköpött Alice illata van. Az egész lány egy barack ? Igen, egy barack. Egy jól megtermett lédús, harapnivaló barack. Természetesen sárga, nem pedig őszi. Az őszit nem bírom. Sárga vagy kajszi. De vissza a csajszihoz. Fürge ujjak öt perce, után megkaparintottam a piros kis csipkedarabot. És minden szép és jó is lett volna, ha nem kezd el valaki eszméletlenül üvöltözni az ajtó előtt és nem akarta volna ránk törni szegény, ártatlan fadarabot.
- Damien - értetlen fejjel nézek Alicere, hogy mit is gügyög . Damien ? Ó ... - a pasim.
- Ribanc - édes mosollyal lököm le az ágyról - Mássz be az ágy alá .
Parancsolom neki ellentmondást nem tűrő hangon. Arról nem volt szó, hogy jön egy idegbeteg pasi aki kárt tesz az angyali arcocskámban. ARRÓL NEM VOLT SZÓ ! Magamra kapom a boxerem és a hajamba túrok, miközben kinyitom az ajtót.
- HEMSWORTH - blöe. Ilyenkor gáz, amikor az ember nevében van 's' . Egy adag nyálat is kapok az arcomba, amit nagyokat pislogva törlök le - A nőmet húzod ? Kinyírlak te féreg.
No álljunk meg egy szóra, arccal tartom fel előtte a mutatóujjam.
- Haver, nyugi csak könnyítettem magamon - angyali mosollyal pillantok rá, miközben minduntalan mögém nézeget. Hátrébb lépek , hogy be tudjon jönni a szobába. Nagyon remélem, hogy Alice már réges-rég valahol az ágy alatt kuksol.
- Érzem a parfümjét - baszki. Mi ez ? Kopó ?
- Mivel a szobájában vagy ... - forgatom a szemem és úgy nézek rá mint egy hülyére. Közben megállapítom, hogy milyen formás a hátsója. Jézusom. Hova süllyed a világ, bár leginkább hova süllyed Scorpius Hemsworth ? - Jó a segged.
- Mi van ? - a hangnem felháborító. Durr egy pofont neki. Meglepődött arc. Problem ?
- Épp dicsérlek te meg , hogy válaszolsz ? - hoppá. Az ágyra kerül. A fene vinné el azt a rohadt magassarkút, hogy minek hagyja szét Alice, abba a madafaking életbe. Szóval köszönhetően a női lábbeliknek ott végzem az ágyon, Damien fölött tornyosulva. KÉPSZAKADÁS.



- Ezt soha nem mondod el senkinek, értve ?! - miről beszélsz ? Legszívesebben ezt kérdezném a sráctól, miközben a fejemet fogom ami jelenleg a szétrobbanás határán van. Miért vagyok ennyire alul öltözött ? Mármint a kezdetleges állapotomhoz képest. Hol a boxerem ? Anyu ...
- Oké - hebegem neki, miközben még mindig nem tudom, hogy most az Endor bolygón vagyok-e ahol az ewokok laknak vagy pedig Csubakka barátom birodalmába kerültem. Mentsetek meg, Pindúr Pandúrok !
- Hol a boxerem ? Mindegy. Add a nadrágom. Egy szót se erről ! - azzal kiviharzik. Visszadőlök az ágyra , közben a kezembe akad egy ismeretlen fekete boxer.

Alice Menson- pipa. tüzes barack. csipketanga.
Damien ____ - pipa. fekete boxer ....



Két héttel később muszáj volt rájönnöm, hogy jó élményben részesültem-e akkor. Meg kell hagynom igen....



♦ ♦ Play by - Jules Hamilton ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
Megan Wallis
Manhattan - Upper East Side
Manhattan - Upper East Side
Megan Wallis


Hozzászólások száma : 48
Points : 18
Kor : 31
Tartózkodási hely : New York - Manhattan

Scorpius Hemsworth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scorpius Hemsworth   Scorpius Hemsworth EmptyKedd Márc. 13, 2012 9:12 am

Egy igazi fehérneművadásszal van dolgunk!
Elfogadva!

Jó Játékot!

-----

Megan W.
Vissza az elejére Go down
 
Scorpius Hemsworth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in New York City :: Our world! :: Hírek és Kérdések :: Archívum-
Ugrás: