Life in New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in New York City

Life in New York City
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Melanie Gray előtörténete

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Melanie Gray előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Melanie Gray előtörténete   Melanie Gray előtörténete EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 3:46 am

Melanie Gray előtörténete 400x200LucyHale25

♥ Melanie Faith Gray♥

♥ ♥ 16 ♥ ♥ ♥ 1996.02.29 ♥ ♥ ♥ Manhattan-Upper West Side ♥ ♥ ♥ Motherfuckin' princess ♥ ♥

Hali, a nevem Melanie, és első ránézésre az a tipikus UES-i hercegnő vagyok, de mindjárt mesélek valamit... Először is, nem beleszülettem ebbe a jó kis világba, mint ahogy sokan hiszik. Ami azt illeti, 16 éves koromig Brooklyn-ban éltem a "szüleimmel", akik örökbe fogadtak. A valódi szüleim élnek az Upper East Side-on élnek, és az elmúlt két évben én is velük voltam. Akkor kezdem az elején, hogy minden világos legyen; megszülettem 1996. február 29-én, szökőévben, délután fél egykor. Jó, mi? Egy csomóan azt hiszik, hogy szökőévesnek lenni olyan hűdejó, pedig annyira azért nem. Na, mindegy. A "szüleim" nem árulták el, hogy nem ők az igazi családom, úgy hitték, ezzel megkímélnek a felesleges kutatástól a valódiak után, és ez egy ideig rendben is volt. Ám 2012 márciusában megjelentek az igazi szüleim. Amikor megláttam őket, fogalmam sem volt, mi folyik éppen.
Hazaérve a suliból láttam, hogy "anya" és "apa" az asztalnál ülnek két másik ember társaságában, "anyám" pedig sír. Megrémültem, ahogy megláttam.
- Minden rendben? - kérdeztem összeráncolt homlokkal, nem tudtam elképzelni, kik ezek az emberek, és mivel bántották meg "anyut". Leültettek, és minden pillantás rám szegeződött. A gyomrom kavargott, úgy éreztem, mindjárt elhányom magam. És aztán jött a megdöbbentő hír... A szüleim nem az igazi szüleim, a két vadidegen ember pedig az igaziak. Elmesélték, mi történt anno...
- Amikor édesanyád terhes lett, még nagyon fiatal volt. Nem sokkal idősebb, mint most te vagy. Nem tehetett mást, örökbe kellett adnia téged. - kezdett bele az igazi apám. - Én is vele egy idős voltam. Nem tudtuk volna neked biztosítani a megfelelő körülményeket, nem volt más választásunk. - azt sem tudtam, mit mondjak, csak habogtam össze-vissza. Nem tudtam, kire legyek dühös; az igazi szüleimre, akik elhagytak engem (oké, érthető okokból), vagy a nevelőszüleimre, akik 16 éven át minden nap az arcomba hazudtak. Mint kiderült, Anne és Jason - a valódi szüleim - azért jöttek, mert már megvan a megfelelő anyagi körülményük ahhoz, hogy neveljenek engem, és a bírósági ilyen-olyan papírok kimondják, hogy ők a törvényes gondviselőim, de ha itt akarok maradni, akkor ők nem fognak elhurcolni, de szeretnének megismerni. Fogalmam sem volt, mit kéne tennem. Annyira dühös voltam a nevelő szüleimre, amiért nem mondták el az igazat, és meg is szerettem volna ismerni a valódi szüleimet. Így úgy döntöttem, hogy hozzájuk költözöm. Nehéz döntés volt, de meg kell ragadnom az alkalmat, hogy megismerjem őket. Elvégre mégiscsak a szüleim...
Ezután mindenemet összepakoltam, és Anne és Jason társaságában elindultam az új életem felé, ami mint kiderült, az Upper West Side volt. Jason egy nagyvonalú céget vezet, amit az apjától örökölt, Anne pedig musical-énekes, és zenész. Akkor tőle örököltem a tehetségemet... Mindig is furcsállottam, hogy a "családomban" senki sem ért a zenéhez, de sosem gondoltam volna arra, hogy azért, mert örökbe fogadtak.
A lakás, amiben élnek, egyszerűen elképesztő. Szóval ilyen a manhattan-i elit élete... Hatalmas luxus lakás, két emelettel, az egyik csak az enyém. Saját fürdőszoba, hatalmas gardrób, minden, amire egy tinilánynak szüksége lehet. A szobában egy laptop, hatalmas tv, valamint iPad és iPhone. Azonnal levágtam... A 16 évi mulasztást így akarják helyrehozni. Komolyan úgy nézek ki, mint akinek meg lehet venni a szeretetét? Nyilván ők is tudják, hogy ez nem lesz elég, de azért szép próbálkozás. Szóval, itt folytatom a tanulmányaimat, túlgazdag, csinos lányként.

♥ ♥ Play by - Lucy Hale ♥ ♥
Vissza az elejére Go down
Megan Wallis
Manhattan - Upper East Side
Manhattan - Upper East Side
Megan Wallis


Hozzászólások száma : 48
Points : 18
Kor : 31
Tartózkodási hely : New York - Manhattan

Melanie Gray előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melanie Gray előtörténete   Melanie Gray előtörténete EmptyPént. Márc. 30, 2012 9:53 pm

Valaki a babérjaimra akarna törni? Itt az ideje, hogy belehúzzak.
Elfogadva!

Jó Játékot!

-----

Megan W.
Vissza az elejére Go down
 
Melanie Gray előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in New York City :: Our world! :: Hírek és Kérdések :: Archívum-
Ugrás: