Life in New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in New York City

Life in New York City
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Chuck Brightmore

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Chuck Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Chuck Brightmore   Chuck Brightmore EmptyPént. Márc. 30, 2012 12:17 pm

Chuck Brightmore Actord5

♦ Chuck Brightmore ♦

♦ ♦ 25 ♦ ♦ ♦ 1987. 6. 3. ♦ ♦ ♦ Quens, Rockway Beach ♦ ♦ ♦ crazy serial killer ♦ ♦

Történetem 15 évesen kezdődik amikor megöltem a pszichológusomat. Szüleim már estefelé mertek csak behordani agyturkászhoz, mert már kiskorom óta dühkitöréseim voltak. Egyik dühkitörésem alkalmával ideges lettem a kutyámra és leszúrtam egy konyhakéssel. Ezután rájöttem hogy mit tettem és sokkot kaptam. Egyik nap mikor pszichológushoz vittek épp egy olyan témát hozott fel ami nem tetszett ezért leszúrtam őt a bicskámmal. Ilyenkor elkezdtem élvezni a vér látványát, de a nő fölött csak álltam és nevettem a halálán. A vért eltakarítottam és a halott nőt bedobtam a belső raktár helységbe és kimentem a terméből. Szüleimnek persze azt mondtam hogy wc-n van és elmentünk haza. A suliban nem közeledtem senkihez így kívülállóvá váltam még L.A.-ben. 17 évesen megöltem egyik osztálytársamat és innentől elkezdtem gyilkolni. 18 évesen elkezdtem őrülten viselkedni ezért szüleim diliházba zárattak. 3 évet töltöttem ott. Utána egyből New York-ba költöztem már egyedül. A New York-i életem Bronx-ban kezdtem, itt az emeletes házban mindenkit megöltem akik a szomszédomba jöttek. Bronxot és Brooklyn-t összekötő híd alá dobtam a hullákat és felgyújtottam őket. A mészárlás után 3-4 hónappal Brooklyn-ba költöztem. Itt kevesebbet gyilkoltam, de kevesebb időm is volt rá. Ez után kerültem Quens-be. Ez a hely nem feltűnő és itt a házban élők nagy részét mészárolom azóta amióta itt lakok. Itt sokkal többet ölök, hetente 1 embert. A munkám precíz és egyszerű egyben. Kiszemelem az áldozatom majd nyomozok utána. Áldozatot véletlenszerűen találok. A helyszínen körbeszaglászok majd kiszemelek egy rejtett helyet. Ott az áldozatom kivégzem ott helyben. A hullát felgyújtom majd elmegyek a helyszínről.

Jellem: Egy pszichopata állat vagyok ki mindenkit lemészárol akik a közelében vannak, de nem ismeri őket. Persze kedvesnek és jó léleknek tűnök, de ez csak álca. Vannak érzéseim de azok is csak ritkán fordulnak meg a fejemben. Tökéletes lelki álcázó vagyok és bárkit képes vagyok megölni legyen felnőtt vagy öreg, gyereket nem ölök. A becsajozás csak a tesztoszteron miatt van. Miután komolyabbra fordult a kapcsolatom velük azonnal szétválnak útjaink nehogy elrontsam a tökéletes életem és az álcám. Nagyrészt szúró, vágó vagy lőfegyverekkel ölök, de vannak egzotikus módszereim is például amikor halálra kínzom az áldozatom. Imádom nézni az áldozatom szenvedését. Szeretek az áldozataimmal beszélgetni haláluk előtt. Szeretem a könyveket

Külső: Hajam vörös, magas vagyok és kigyúrt. Az emberek nagy része a kinézetem miatt néha elitnek tart, őket ölöm a legszívesebben. Nagyrészt azokban a cuccokban járok amiket épp találok otthon. Az izomzatomat a puskacipelés meg az ilyesmik edzették, de az mellett még kondizni is jártam. Többféle küzdősportot is tanultam hogy az áldozataimmal könnyen le tudjak számolni ha netán képzettek. Például Brazil jiu-jitsu-t.

♦ ♦ Michael C. Hall ♦ ♦


A hozzászólást Chuck Brightmore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 30, 2012 9:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Megan Wallis
Manhattan - Upper East Side
Manhattan - Upper East Side
Megan Wallis


Hozzászólások száma : 48
Points : 18
Kor : 31
Tartózkodási hely : New York - Manhattan

Chuck Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuck Brightmore   Chuck Brightmore EmptyPént. Márc. 30, 2012 9:30 pm

Többet se megyek Queens környékére...
Elfogadva!

Jó Játékot!

-----

Megan W.
Vissza az elejére Go down
 
Chuck Brightmore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in New York City :: Our world! :: Hírek és Kérdések :: Archívum-
Ugrás: