Life in New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in New York City

Life in New York City
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nathaniel Rogers kész

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nathaniel Rogers kész Empty
TémanyitásTárgy: Nathaniel Rogers kész   Nathaniel Rogers kész EmptySzomb. Márc. 31, 2012 12:02 am

Nathaniel Rogers kész Tumblr_ly8hrmxcYB1qm85dyo1_500
♦ Nathaniel Joseph Rogers ♦

♦ ♦ 19 ♦ ♦ ♦ 1993.január 23. ♦ ♦ ♦ Long Island ♦ ♦ ♦ Mr. Sexobeat ♦ ♦

Januárban láttam meg a napvilágot jobban mondva inkább a hóvilágot, ugyanis születésemkor óriási hópaplan fedte Londont. Anyám a 19-et töltötte, s ekkor már Apámnak hült helye volt. Úgy tűnik nem volt kíváncsi születendő gyermekére. Ergo valószínűleg megérezte mennyire elcse*zett egy ember lesz belőlem. Elméletben ekkor már egy bátyónak is ott kellett volna ágaskodnia a szülőágy szélénél, de mint később kiderült Őt örökbe adták, hisz Anyu nála még csak 15 volt. Egész életemben két Anyával nőttem fel az eredeti édessel és nagynénémmel Sandrával. Fogjuk rá,hogy 10 éves koromig nagyjából minden rendben ment. Imádtuk Londont, a hosszú, elit sétálóutcákat, a sárga takszikat, a piros telefon fülkéket és úgy alapjáraton mindent. Elvarázsolt minket a nyüzsgés, imádtunk sodródni az árral. Kis panelházunkban minden nap mosollyal telt el még az Angol-Olasz két tannyelvű iskolámért is rajongtam. Mi akkor a probléma?
Az, hogy anyámat áthelyezte a cége Amerikába. Ekkor változott meg minden. Hirtelen kellett költözni, elbúcsúzni sem volt időm mindenkitől. Nagyon fájt, hogy mindent hátra kellett hagyni, amit eddig szerettem. Azt hiszem, ezért is váltam azzá, aki most vagyok. Egy szemtelen, néha rossz, néha jófiú közt ingázó nőcsábász.
Viszont, mikor megérkeztünk New York-ba, első dolgom volt, hogy befejezzem az egyetemet fényképészet és filmrendezés szakon. Be kell valljam, hogy minden álmom az, hogy egyszer egy nagy Hollywood-i filmet forgassak. Ezt sose fogom feladni, és mindig harcolni fogok azért, hogy legalább ez az egy dolog sikerüljön az életemben a sok csalódás és megaláztatás után.

Jellem

Nem mondanám, hogy egy tipikus jó srác vagyok, de azért nem kell engem sem félteni. Nekem is vannak rossz napjaim, és persze jók is. Ez azt jelenti, hogy gyakran vannak kisebb vagy nagyobb hangulatváltozásaim. Ezzel együtt kell élni.
Nem mondanám, hogy egy könnyű eset vagyok. Még én is próbálok saját magamon kiigazodni. Ha majd sikerül, akkor szólok. Kedvenc időtöltésem a fényképezés, és a lányok/hölgyek társaságát sem utasítom vissza. Igazából, bármivel el tudok szórakozni. Vagy bárkivel.
Nagyon útálom, ha egy ember a külső alapján ítélkezik. Mindenki csak a szép fiút látja bennem, pedig én is egy érző ember vagyok, akinek lehet, hogy nem csak izom agya van, hanem tényleg van egy kis sütnivalója. Ebből következik, hogy ha sértegetnek, természetesen kiállok magamért, és eléggé bosszú álló is vagyok. Szóval, jobb ha velem nem kötekszel, mert te járod meg a végén.

Külső

A magasságomat nem tudom centire pontosan megmondani, de olyan 185 és 190 cm közt van. Mivel rendszeresen eljárok futni, és edzeni, ezért nem vagyok valami pálcika srác, viszont szteroidokkal sem tömöm magam. Mondhatni olyan szálkásan kigyúrt alkatom van. Szőke haj, kék szem. Kár, hogy fehér lovam nincs, és herceg sem vagyok. Bár azt hiszem, a lányok így is eléggé rám vannak kattanva.
Általában sportos ruhákat hordok, de legtöbbsz9r farmert, és pólót viselek. Persze nem akármilyet, és nem az olcsó turkálós fajtát. Szeretem ha jól nézek ki, és nem félek a kinézetemért pénzt kiadni. Persze, sok mindent szeretek meg. Napszemüvegek, sapkák, órák, egyszóval a kiegészítők.
Azt még tudni kell, vagy illik, hogy van egy gyűrűm, amit sose veszek le. Ezt édesanyámtól kaptam, elindulásom előtt, és azóta velem van.


♦ ♦ Play by - Alex Pettyfer ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 289
Points : 438
Tartózkodási hely : A monitor mögött

Nathaniel Rogers kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Rogers kész   Nathaniel Rogers kész EmptySzomb. Márc. 31, 2012 7:03 am

Hallo Mr. Sexobeat, üdv itt köztünk!
Elfogadva!

Jó Játékot!

-----

Admin
Vissza az elejére Go down
http://newyork.ohmyforum.net
 
Nathaniel Rogers kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yvette Clémonce kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in New York City :: Our world! :: Hírek és Kérdések :: Archívum-
Ugrás: